Тарифні плани
Cтавка: 0,01%
Сума кредиту: до 7 000 грн
Термін: 20 днів
Доступність: для нових клієнтів
Cтавка: 0,606%
Термін: 30 днів
Доступність: для всіх
Cтавка: від 0,989%
Термін: 30 днів
Доступність: для всіх
Cтавка: від 1,099%
Термін: до 20 днів
Доступність: для всіх
Строк договору - один день
1 грам Золота:  915 грн
1 грам Срібла:  16 грн
Техніка: 85% від ринкової

Кредит в мережі ломбардів Партнер

Щоб визначити вартість виробу і видати кредит, нашому фахівцеві потрібно провести експертизу. Ця послуга надається в нашому ломбарді абсолютно безкоштовно. Щоб зробити оцінку, вам необов'язково приїжджати в офіс, так як ми можемо зробити це по телефону або онлайн. У першому випадку зв'яжіться з нашими фахівцями і докладно опишіть їм ваше майно. Чим більше даних ви надасте, тим точніше ми зможемо визначити його вартість.

Для оцінки онлайн слід зробити кілька фотографій вироби крупним планом в різних ракурсах. Для цієї мети підійде і фотоапарат, і смартфон. Чим якісніше вийде зображення, тим об'єктивніше ми зможемо оцінити вашу власність. Якщо у виробів є дефекти, відколи й потертості, це повинно бути добре видно на фотографіях. Зображення разом з описом надішліть нам на електронну адресу, вказану в контактах. Через 10-15 хвилин на ваш ящик прийде результат нашої експертизи.

При дистанційній оцінці онлайн ми можемо назвати тільки приблизну вартість вашої власності. Однак, якщо вона вас влаштує, ви можете привезти вироби в будь-яке відділення нашого ломбарду Партнер, і наш фахівець визначить точну ціну і зможе видати Вам кредит.

Об'єктивна оцінка дозволить вам отримати максимальну суму за ваше майно. Зверніть увагу на те, що ми видаємо кредити під заставу кришталю і фарфору тільки в тому випадку, якщо вони мають велику цінність. Недорогі вироби ми приймаємо в скупку. Позика видається на будь-який період від 1 дня до 1 місяця. Якщо ви не заплатили викуп за своє майно після закінчення терміну, то можете перезаставити його на тих же умовах. 

Якщо ви цього не зробили і не внесли відсотки, ми зберігаємо вашу власність за вами ще протягом місяця. Однак щоб викупити її, необхідно заплатити за подвійним тарифом. Інший варіант - продати нам ваше виріб на сплату боргу. Його вартість при скупці буде вище, ніж при заставі.

Вони залежать від терміну і суми кредиту. Ми також можемо розрахувати для вас відсоток за день, оскільки ви платите лише за той період, протягом якого дійсно користуєтеся позикою. Таким чином, якщо ви покрили борг достроково, переплата за відсотками буде менше.

Не секрет, що люди закладають майно зазвичай в тих випадках, коли їм терміново потрібні гроші, і ми вас в цьому не розчаруємо. Професіоналізм наших експертів дозволяє провести оцінку, оформити документи і виплатити вам повну суму протягом півгодини. Крім того, на відміну від банку ломбарду не потрібні довідки, поручителі і інші документи.

Умови отримання кредиту в мережі наших ломбардів

Процентна ставка і терміни погашення - зафіксовані в договорі. Він захищає ваші і наші інтереси і відповідає вимогам українського законодавства. Всі наші угоди є чесними, легальними і конфіденційними.

Умови застави

  1. Щоб отримати кредит в ломбарді, потрібно мати при собі паспорт.
  2. Вік позичальника повинен бути більше 18 років.
  3. Ви можете перезаставити своє майно необмежену кількість разів або, навпаки, достроково викупити його.
  4. Якщо по закінченні 30 днів з моменту закінчення терміну застави ви не виплатили відсотки і не продовжили договір, ваше майно стає нашою власністю і надходить в наш магазин на продаж.
Читати більше
Читати більше