Звонки бесплатные
Закажите обратный звонок
Мы звоним ежедневно с 9:00 до 19:00

Робота відділень ломбарду на період карантину

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановою від 11 березня 2020 року №211 (із змінами, внесеними постановою КМУ від 16 березня 2020 року №215) вирішив:

1. Установити з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин.

2. Заборонити до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

На підставі наведеного робота ломбардних відділень тимчасово припинена до 3 квітня 2020 р.

В період тимчасового припинення роботи ломбардних відділень на час такого призупинення:

— зупиняється виконання зобов’язань за чинними договорами фінансового кредиту;

— зупиняється нарахування відсотків за користування фінансовим кредитом за чинними договорами фінансового кредитування;

— сторони тимчасово звільняються від обов’язків сплачувати неустойку (штрафи, пені) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про фінансовий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) зобов’язання за таким договором.

Також на цей період ломбардом буде забезпечено збереження майна, що надано споживачами під заставу. За додатковою інформацією Ви можете звертатись за номером Гарячої лінії 0 800 305 775

Free WordPress Themes, Free Android Games