Акции

Акция завершена

Ярмарок золота в Івано-Франківську

Що робити, якщо давно хочеться нові сережки або каблучку, але сімейний бюджет обмежений? Вирушати на Ярмарок золота! Ломбард «Партнер» у черговий раз проводить мегарозпродаж прикрас. Просто приходьте всією сім’єю на Ярмарки, які відбудуться у відділеннях мережі ломбардів «Партнер» в Івано-Франківську.

 

 

 

Розпродаж золотих прикрас: що можна знайти на Ярмарку?

 

• Сотні ювелірних прикрас для жінок і чоловіків: сережки, каблучки, підвіски і кулони, браслети і ланцюги. Асортимент включає вироби з білого, жовтого, червоного і комбінованого золота (583, 585, 750 проби дорогоцінного металу).
• Величезний асортимент прикрас для дівчаток — легкі сережки і підвіски у формі метеликів, квіточок або пташок. Дитячі коштовності можуть декоруватися кольоровою емаллю або недорогими фіанітами.
• Скромні і витончені моделі для щоденного використання і розкішні вечірні коштовності. Багато виробів інкрустуються блискучим камінням або перлами.
• Недорогу продукцію вітчизняних виробників, а також прикраси від всесвітньо відомих ювелірних брендів.

Вироби на Ярмарку відбирають досвідчені експерти — у продаж потрапляють предмети в ідеальному стані. Кожен з них проходить три стадії обробки: чистку ультразвуком, полірування і шліфування на ювелірному заводі. Ви отримаєте прикрасу, яка ні в чому не поступається звичайній магазинній продукції.

 

Дешеве золото — це реально!

 

Ціна дорогоцінного металу на Ярмарку — від 699 гривень за 1 грам. Це практично у два рази доступніше, ніж в роздрібних ювелірних магазинах. Крім того, ви зможете купити золото недорого в кредит — в ломбарді діють вигідні відсоткові ставки.

 

Місто Адреса ломбардного відділення Дата 
початку
Дата 
закінчення
Івано-Франківськ вул. Василіянок, 5/4 3.05.2017 6.05.2017
Коломия пл. Шевченка, 15 10.05.2017 13.05.2017
Надвірна
(в приміщенні партнера — ломбарда «Капітал»)
вул. Грушевського, 6/22 17.05.2017 20.05.2017

 

 

Чекаємо на вас!

 

Залишилися питання про те, як купити золото в ломбарді? Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз: 0 800 305 775