Акции

Акция завершена

Ярмарок золота в Житомирі та області

Чудова новина для всіх поціновувачів ювелірного мистецтва! У Житомирі стартує розпродаж золотих прикрас — унікальна можливість порадувати себе стильними коштовностями за мінімальною ціною. Ярмарок з 2016 року влаштовує ломбард «Партнер» — лідер на ринку заставного мікрокредитування з відділеннями по всій Україні.

 

 

3 причини купити золото в ломбарді «Партнер»

 

Різноманітність моделей

 

Сотні браслетів і кілець, сережки, підвіски, чоловічі та жіночі ланцюжки — всього кілька сотень пропозицій. На Ярмарку будуть представлені вироби всіх стилів (включаючи продукцію культових ювелірних брендів) з жовтого, червоного, білого, а також комбінованого золота. Ви зможете підібрати коштовності для дорослих і дітей, з ювелірними вставками або інкрустацією, придбати декоративні хрестики або підвіски у формі знаків Зодіаку, знайти прикраси на кожен день і для особливого випадку.

 

Бюджетна ціна

 

Дешеве золото — це відмінні інвестиції! На Ярмарку ви зможете купити якісні ювелірні прикраси за ціною всього від 699 за 1 грам — це майже вдвічі дешевше, ніж при роздрібному продажі в ювелірних магазинах. Вироби відповідають 585 пробі дорогоцінного металу, ретельно відбираються експертами і проходять три стадії очищення: миття, полірування і шліфування на ювелірному заводі.

 

Можливість купівлі в кредит

 

Навіть якщо обрана прикраса не впишеться в запланований бюджет, ви не підете без придбання. На Ярмарку можна купити золото в Тернополі в кредит — ми пропонуємо клієнтам чесні та вигідні процентні ставки.

Не пропустіть шанс купити золото недорого! У кожному відділенні Ярмарок триває всього три дні. Виберіть найближчий пункт на карті, звіртеся з графіком і приходьте за подарунками для себе і близьких!

 

Графік розпродажів золота у Житомирі та області:   

 

Адреса ломбардного відділення Дата початку Дата закінчення
м. Житомир, вул. Київська, 120  4.05.2017  6.05.2017
Житомир, вул. Хлібна, 18  11.05.2017  13.05.2017