Акции

Акция завершена

Ярмарки золота у Кропивницькому та області

Давно не балували себе ювелірними обновками? Поспішайте в ломбард «Партнер» — у нас проходить розпродаж золотих прикрас від кращих вітчизняних і світових брендів. На вас чекає відмінний шопінг — експерти ломбарду відібрали для Ярмарку у Кропивницькому найновіші і найякісніші ювелірні вироби.

 

Як купити золото в ломбарді?

 

Все, що вам потрібно — прийти в одне з відділень, зазначених в графіку Ярмарків. Ми підготували широкий асортимент прикрас з жовтого, білого і червоного золота, а також комбіновані вироби, які відрізняються особливою міцністю і довговічністю. Серед популярних товарів:

• жіночі та дитячі сережки: вечірні та «офісні» моделі, сережки з ювелірними вставками з каменів, емалі або перлів, мініатюрні пуссети і масивні вироби;

• ланцюжка різної довжини і плетіння;

• браслети;

• кулони і підвіски під будь-який образ: з квітковими та геометричними мотивами, декоративні хрестики та іконки, знаки Зодіаку і багато іншого.

• У нас ви зможете купити золото недорого — 1 грам коштує всього від 699 гривень (585 проба дорогоцінного металу). В одному відділенні ярмарок працює близько трьох днів. Точні адреси пунктів, їх розташування на карті і час роботи ви знайдете на сайті.

 

І ще 3 причини прийти на Ярмарок та купити золото у Кропивницькому!

 

• Золото на Ярмарку коштує майже в 2 рази дешевше, ніж в будь-якому роздрібному магазині, — це унікальна можливість зробити вигідну інвестицію.

• Кожна прикраса проходить спеціальну обробку: мийку, шліфування й полірування.

• Сподобалося прикраса, але ціна занадто висока? Просто купіть виріб в кредит — ми пропонуємо вигідні відсоткові ставки.

 

Графік розпродажів золота у Кропивницькому:

 

Місто Адреса ломбардного відділення Дата 
початку
Дата 
закінчення
Кропивницький Вокзальна, 37/16 4.05.2017 6.05.2017
Знам’янка вул. Матросова, 45-Г 11.05.2017 13.05.2017

 

З ломбардом «Партнер» дешеве золото стало реальністю — поспішайте, щоб не прогавити цікаві пропозиції. Детальна консультація — за телефоном: 0 800 305 775