Акции

Акция завершена

Відпочинок на шару*!

Бажаєте цього літа опинитися не у спекотному місті, а на розкішному узбережжі Чорного моря? Легко!

З мережами ломбардів «Капітал» та «Партнер» у вас є можливість абсолютно безкоштовно отримати путівку на двох до Затоки — одного з найпопулярніших курортів України.

На вас чекає 7 днів райського відпочинку у готелі «Причал 80». До вартості путівки також входить триразове харчування та трансфер з Одеси.

Усього в рамках акції буде розіграно 10 путівок на двох!

 

Бажаєте виграти свою щасливу путівку?
Зробіть 3 кроки назустріч мрії:

 

  1. Оформіть кредит на суму від 2000 грн у будь-якому відділенні мережі ломбардів «Капітал» за будь-яким тарифним планом (окрім тарифного плану «Одноденний») у період дії акції – з 01.06.2017 по 31.07.2017.
  2. Кожного другого четверга шукайте своє прізвище у списку щасливчиків на нашому офіційному сайті та сторінці на і Facebook.
  3. Вигравайте одну з 10 путівок на море та вирушайте на відпочинок!

 

Обов’язковою умовою участі в акції є дотримання усіх зобов’язань за договорами у 2017 році.

Розіграші пройдуть 13, 27 червня, 11, 25 липня та 1 серпня. Протягом 7 днів після розіграшу з переможцями зв’яжуться наші менеджери і повідомлять . У випадку, якщо клієнт відмовляється від путівки, відбувається повторний розіграш. Клієнт має право передати путівку іншій особі. Обмін путівки на грошовий еквівалент неможливий.

При отриманні путівки клієнт обов’язково повинен підписати згоду на фото та відеофіксацію і розміщення отриманих фото та відеоматеріалів на сайті компанії та у соц. мережах.

* Під поняттям «на шару» мається на увазі придбання путівки за ціною 1 грн.

 

002 (1) 004 (1) 005 (1) 009 (1) 011 (1)