Новости

У вересні в містах України пройдуть Ярмарки золота: місця і дати вже відомі

Ярмарок золота продовжується і їде до нових місць. Тільки протягом 3-х днів у жителів та гостей України з’явиться можливість купити золото за приємною ціною, а саме від 699 грн. за 1 грам.

Каблучки та сережки, ланцюжки з підвісками, браслети та цілі набори золотих прикрас — все це можна знайти на вітринах Ярмарки золота.

Щоб дізнатись місто, час роботи Ярмарки у своєму місті, тисніть на потрібний регіон

Житомирська область

Хмельницька область

Калуш та Хмільник

 

3 основні причини, чому варто прийти на Ярмарок золота

 

Щоб заощадити. Сережки, браслети, каблучки, підвіски і ланцюжки можна придбати всього від 699 грн. за 1 грам. Це значно дешевше, ніж у звичайних ювелірних магазинах.

Щоб вибрати щось особливе. Тут можна знайти вироби з білого, жовтого, червоного і комбінованого золота; як прості, так і зі вставками з дорогоцінного каміння; від вітчизняних і зарубіжних виробників. Поле для вибору — величезне. Можна розглядати ближче, міряти, милуватися в дзеркалі хоч весь день. Наші консультанти завжди допоможуть вам підібрати золоту прикрасу на ваш смак і кишеню.

Щоб придбати якісний виріб. На вітрини потрапляють тільки актуальні золоті прикраси, які пройшли ретельну перевірку нашими експертами. Відібране золото зважується, перевіряється на відповідність пробі, а також проходить кілька стадій очищення: мийку, чистку ультразвуком і полірування. Прикраси з дорогоцінними вставками оцінюються з урахуванням цінності каменю. Тому на Ярмарку всі золоті прикраси виглядають новими і доглянутими.

Приходьте за красою і приводьте друзів!