Акции

Акция завершена

Свято у нас — подарунки для вас

Руйнуємо стереотипи! Тільки цієї весни у рамках акції «Свято у нас – подарунки для вас» мережа ломбардів «Партнер» дарує своїм клієнтам гарантовані подарунки: телевізори, планшети, смартфони, картки поповнення мобільного рахунку, сувенірну продукцію та знижки на відсоткову ставку!

 

Поспішайте оформити кредит за приємними умовами і отримати цінні призи.

 

Детальні умови:

 

  1. Взяти участь можуть усі клієнти, які оформлять кредит під заставу золота та техніки за тарифними планами «Загальний», «Доступний» та «Доступний +» у період дії акції з 07.04.2017 по 31.05.2017 у будь-якому з відділень мережі ломбардів «Партнер»
  2. Гарантований подарунок надається під час оформлення кредиту.
  3. Визначення подарунку відбувається за допомогою скретч-карти, яку клієнт обирає самостійно з наявних у ломбардному відділенні.
  4. Після вибору скретч-карти, клієнт самостійно стирає захисний шар і дізнається, який подарунок він отримає.
  5. Знижка на відсотки надається за умови своєчасного дотримання клієнтом зобов’язань за договором: продовження або погашення кредиту у терміни, передбачені договором.
  6. Карти поповнення мобільного рахунку та сувенірну продукцію клієнт отримує відразу.
  7. При виграші телевізора, планшета або смартфона, з переможцем погоджується час та дата нагородження і приз урочисто вручається представником компанії.
  8. Фотофіксація та відеовідгук при отриманні телевізора, планшета або смартфона є обов’язковими. Для отримання призу переможець повинен підписати дозвіл на розміщення фото та відео на сайті компанії та в соціальних мережах.