Акции

Акция завершена

Новий рік щотижня — 2

Новорічні свята наближаються! Мережа ломбардів «Партнер»  вирішила пришвидшити створення новорічного настрою для своїх клієнтів – тільки з 17.11.2016 по 15.01.2017 кожен, хто оформить кредит у будь-якому з відділень країни, отримає гарантовану знижку на відсотки та можливість щотижня виграти 1000 грн готівкою.

Докладні умови акції:

       1. Акція діє з 17.11.2016 – 15.01.2017 у всіх відділеннях ломбарду «Партнер». Взяти участь може кожен клієнт, який оформить кредит за тарифним планом «Загальний» або «Доступний» у період дії акції та підтвердить актуальність свого номеру телефону.

  1. Розмір гарантованої персональної знижки на відсоткову ставку може становити від 5% до 90%, визначається автоматично:

— у момент укладення нового договору і надходить клієнтові у вигляді смс-повідомлення.

— при продовженні договору, в день укладення додаткової угоди, розмір знижки озвучується спеціалістом ломбардного відділення (без відправлення смс-повідомлення).

  1. Для того, щоб скористатися персональною знижкою, клієнт повинен прийти на ломбардне відділення у день закінчення договору та закрити/подовжити договір, сплативши відсотки з урахуванням знижки.
  2. Знижка не надається клієнтам, які прийшли на ломбардне відділення для здійснення операції закриття/продовження раніше або пізніше терміну, встановленого у договорі.
  3. Для того, щоб узяти участь у щотижневих розіграшах 1000 гривень, клієнт має під час укладення договору погодитися на реєстрацію свого номеру телефону у розіграші. Для реєстрації потрібно лише дати згоду на отримання смс-повідомлення, після чого продиктувати спеціалісту ломбардного відділення чотиризначний номер, який прийде у смс-повідомленні.
  4. Результати розіграшів оприлюднюються на офіційному сайті компанії та на сторінці «Вконтакті».
  5. Протягом 3- х днів з моменту здійснення розіграшів переможці будуть проінформовані за зареєстрованими номерами телефонів для уточнення зручного варіанту отримання призу. Якщо клієнт з будь-яких причин не отримав дзвінка, він може самостійно звернутися з проханням отримати приз за номером гарячої лінії 0 800 305 775. У випадку, якщо протягом 5 днів з клієнтом не вдається зв’язатися, він втрачає своє право на отримання призу і відбувається повторний розіграш.
  6. Для отримання призу переможець повинен сфотографуватися під час вручення та підписати дозвіл на розміщення фото на сайті компанії та в соц. мережах.