Акции

Акция завершена

Ідеальна пара

Чудова новина для наших клієнтів – лише з 1 лютого по 31 березня 2017 року ломбард «Партнер» дарує грандіозні знижки на відсоткову ставку! А при оформленні в один день договорів на золото та техніку, знижки подвоюються!

 

Деталі акції:

 

  1. Акція діє з 01.02.2017 по 31.03.2017 в усіх відділеннях мережі ломбардів «Партнер». Взяти участь можуть усі клієнти, які оформлять кредит під заставу золота або техніки за тарифними планами «Загальний»«Доступний +» або «Простий» в період дії акції.
  2. Знижка на відсотки надається за умови своєчасного дотримання клієнтом зобов’язань за договором: продовження або погашення кредиту у терміни, передбачені договором.
  3. Скористатися знижкою можна лише у день погашення кредиту. Про розмір знижки клієнт буде проінформований смс-повідомленням.

 

  1. При оформленні кредиту під заставу золота або техніки на суму до 3000 грн, клієнт може отримати знижку на відсоткову ставку – 5%. При оформленні аналогічного договору на суму більш ніж 3000 грн, знижка становитиме 10%.

При оформленні в один день і в одному ломбардному відділенні договорів на кредит під заставу золота і під заставу техніки, знижка подвоюється: для договорів до 3000 грн – 10%. Для договорів на суму більш ніж 3000 грн – 20%. Знижка нараховується на кожен договір окремо, в залежності від суми кредиту.