Новости

Акція «Новий рік щотижня 2» добігає кінця

Дорогі клієнти, акція «Новий рік щотижня 2» від мережі ломбардів «Партнер» добігає кінця вже за кілька днів. Але якщо ви встигните оформити кредит за спеціальними акційними умовами до 15.01.2017, то ще зможете отримати свою персональну знижку на відсоткову ставку до 90% та взяти участь у розіграші призів 1000 грн. Поспішайте!

Розіграші проходять щотижня у нашому головному офісі. Переможці визначаються серед усіх клієнтів, що зареєструвалися для участі в акції, автоматично, тобто за допомогою програми випадкових чисел. Під час розіграшу присуні співробітники служби безпеки та контрольно-ревізійного відділу, що забезпечує абсолютну прозорість та чесність проведення. Після того, як розіграш відбувся, ми роміщуємо списки переможців на нашому сайті та на сторінках у соціальних мережах «Вконтакті» та «Фейсбук»

За час проведення акції ми надали вже більш ніж 17 000 знижок на відстоки нашим клієнтам і подарували 61 приз учасникам розіграшів. І це не межа: десятки не розіграних призів все ще очікують на своїх власників.

Приєднуйтеся! акція триває до 15.01.2017 у всіх відділення мережі ломбардів «Партнер».

 

1 2 3