Оцінка ювелірних виробів

Оцінка ювелірних виробів

     

Ви хочете вигідно закласти ювелірні вироби, але не впевнені, що вам дадуть кращу ціну? Звертайтеся в «Партнер». У нашому ломбарді експертиза проводиться в присутності клієнта, і фахівці оцінюють ювелірні вироби по максимуму. Мережа ломбардів працює по всій Україні. Протягом 15 хвилин ви зможете отримати гроші під заставу золота і дорогоцінних каменів.

Чому вигідно звертатися до нас

Перш за все це зручно. У ломбарду «Партнер» є більш ніж 390 відділень по всій Україні, ми постійно відкриваємо нові філії. На нашому сайті вказані адреси всіх офісів зі схемою проїзду. Ви швидко знайдете відділення, яке розташоване поблизу.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам комфортну та вигідну співпрацю:

 • Чесна оцінка ювелірних виробів. Наші оцінювачі враховують загальний стан речі, пробу металу, наявність дорогоцінних каменів. Оцінка проводиться з урахуванням ринкової вартості, і ми завжди намагаємося дати максимально високу ціну.
 • Вигідний відсоток. У нас мінімальні відсоткові ставки по кредиту.
 • Гарантія збереження. На час користування позикою будьте впевнені, що ваше майно під надійним захистом.
 • Професійне ввічливе обслуговування. У ломбарді «Партнер» вас зустрінуть грамотні фахівці, детально пояснять всі умови кредитування, відсотки, терміни.
 • Швидке отримання грошей. Безкоштовна оцінка ювелірних виробів відбувається в присутності клієнта. Відразу після цього ми складаємо договір, а потім видаємо готівку. При залишенні під заставу ювелірних виробів ви отримаєте готівку вже через 5-7 хвилин.
 • Простота оформлення позики. Довідки про доходи не потрібні, потрібні лише документи (паспорт, ІПН) і річ, яку потрібно закласти.
 • Дострокове погашення. Якщо ви хочете повернути позику раніше, то ми перерахуємо відсотки в вашу користь. Після погашення боргу, ви відразу отримаєте ювелірний виріб назад.

Якщо знадобиться незалежна експертиза, в ломбарді «Партнер» є оцінювачі і необхідне обладнання для надання цієї послуги.

Ми завжди лояльно ставимося до клієнтів. Якщо ви не можете відразу виплатити всю суму, то компанія «Партнер» пропонує виплачувати позику частинами. Тоді на решту суми боргу буде здійснюватися нарахування відсотків.

Дистанційна оцінка ювелірних виробів

Якщо ви хочете заздалегідь дізнатися, чи отримаєте за свою річ потрібну суму, допоможе онлайн-оцінка ювелірних виробів через сайт. Зайдіть в розділ «оцінка золота» і заповніть запропоновану форму. Необхідно вказати:

 • ПІБ.
 • Телефон для зв'язку.
 • Адреса електронної пошти.
 • Місто проживання.
 • Вага речі (в грамах). Це дозволить більш точно визначити вартість виробу.
 • Проба металу (якщо є).

Далі прикріпіть фотографію хорошої якості. Краще зробити кілька знімків з різних ракурсів - це зробить онлайн-оцінку по фотографії більш точною. Після відправки форми очікуйте відповіді протягом години.

Оцінка ювелірних виробів, зроблена по фотографії, не завжди на 100% точна. Експерт може оцінити вигляд і вага речі, пробу металу, але не може перевірити камінь на справжність. За знімком неможливо визначити, кільце з діамантами або з більш дешевими мінералами. Тому при оцінці онлайн вказується середня сума, яку ломбард «Партнер» запропонує з урахуванням ринкової вартості.

Оцінка на сайті не є остаточною, при оформленні застави ми проводимо огляд виробу в офісі. У більшості випадків наші клієнти отримують більше, ніж розраховували.

Якщо ви хочете не взяти заставу, а продати ювелірний виріб, то і тут ломбард Партнер прийде на допомогу. Ми займаємося скупкою прикрас з золота, срібла та інших дорогоцінних металів і завжди даємо гарну ціну.

Висока оцінка речей, низькі процентні ставки і швидкість оформлення позик - ось що виділяє нашу компанію від інших схожих організацій. Просто зайдіть до нас в офіс, і самі переконаєтеся в цьому.