Оцінка вартості техніки
Даний розділ перебуває в стадії розробки

Оцінка техніки (онлайн)

За послугами ломбарду люди звертаються з різних причин. Зазвичай це необхідність терміново отримати гроші. Ломбард зручний тим, що не потрібно чекати схвалення банку і довідку про доходи. Оцінка техніки і отримання грошей відбувається дуже швидко. Якщо вибирати між ломбардом і банком, перемога однозначно буде за першим.

Ломбард «Партнер» приймає техніку в якості застави під позики.

Як ми оцінюємо техніку

Чудовою альтернативою отриманню кредиту в банку може стати здача техніки під заставу. До того ж для цього досить паспорта і документа на прилад.

Спочатку потрібна оцінка техніки в ломбарді, а потім вже укладається договір і відбувається видача грошей. Дуже важливо знайти такий пункт, в якому вироби оцінені по максимально високу вартість.

Якщо ж побутова техніка здається на час, то при викупі доведеться сплатити відсоток за користування грошима. Чим дорожча річ, тим вище буде відсоток. Ми пропонуємо найвигідніші умови і завжди оцінюємо предмет за максимально можливою ціною.

Оцінка виробу проходить в декілька етапів:

  • перевірка стану;
  • оцінка;
  • внесення паспортних даних до бази;
  • оформлення кредиту;
  • укладання договору;
  • видача грошей.

Ми укладаємо договір і надаємо послугу тільки в разі, якщо ціна і відсоток за використання грошей клієнта влаштовують. Відразу після того, як проведена оцінка техніки в ломбарді і укладено договір, на місці виплачується обумовлена ​​сума.

Що можна здати в ломбард

Нам часто дають на час або на зовсім смартфони і ноутбуки. Телефон можна навіть перевірити онлайн по фотографії. Також можна здати електроніку, наприклад телевізор або побутову техніку.

Нашим фахівцям нерідко доводиться приймати під заставу швейцарський годинник. Їх перевірка також займає і вимагає відповідних знань, тому не у всіх ломбардах їх приймають. Наші оцінювачі мають потрібну кваліфікацію - ви можете принести цей виріб і отримати позику.

З чого складається вартість

Оцінка техніки в ломбарді включає в себе декілька нюансів. Має значення зовнішній вигляд, стан, рік випуску. Наявність документів і упаковки, діюча гарантія - додатковий плюс. Відколи або подряпини теж вплинуть, але в негативну сторону.

Велике значення має початкова вартість пристрою і бренд. Добре, якщо є аксесуари.

Скупка зручна тим, що можна швидко продати стала непотрібною техніку і відразу отримати гроші, не чекаючи, поки її куплять.

Способи оцінки техніки

Якщо потрібна оцінка техніки в ломбарді, можна скористатися двома способами. Перший варіант - прийти до нас в офіс особисто. Другий, більш зручний, оцінити можна онлайн. Для цього потрібно заповнити на сайті спеціальну форму із зазначенням особистих даних і докладної інформації про що здається техніці. Вказати потрібно тип виробника, і модель, а також дати новий стан предмета. Можна докласти кілька фотографій.

Після обробки заявки фахівець зв'язується по вказаному телефону і повідомляє попередню ціну. Співробітник зробить вигідну пропозицію і підбере найбільш зручно розташований ломбард. Для онлайн-оцінки, а також щоб дізнатися умови, можна зателефонувати або написати в чат. У нас зручний режим роботи: щодня з 9 до 19 годин.

Якщо техніку залишають під заставу, в договорі вказується, в який термін потрібно її викупити. Зазвичай це період від місяця до року. Якщо клієнт не встигає викупити виріб, його відправляють на реалізацію. Відразу ж після сплати застави і відсотків фахівець видає техніку клієнту.

Одержувач позики також захищений договором. Ми гарантуємо збереження товару і завжди повертаємо його в тому ж стані, що і при отриманні. Якщо з технікою щось трапляється за цей період, ломбард відшкодовує вартість речі.

Читати більше
Читати більше