Оцінка вартості срібла

Оцінка срібла (онлайн)

Несподівані фінансові труднощі трапляються у кожної людини. В ломбард для отримання потрібної суми частіше несуть золоті прикраси. Але для здачі підійдуть і срібні вироби. Як продати коштовності і зробити це на вигідних для вас умовах?

Прийом срібла в ломбарді

Скористайтеся можливістю послуги компанії «Партнер». У нас ви можете здати срібло у вигляді коштовностей, брухту або в чистому вигляді дуже вигідно. Оцінка срібла в ломбарді проведена за умови автентичності та чистоти металу.

Ухвалою якості дорогоцінних речей в скупці займаються підготовлені співробітники. Оцінювачі мають право працювати в компанії тільки після проходження курсів та отримання документа про присвоєння кваліфікації.

У кожному відділенні присутня обов'язкова інформація про ціну на вироби зі срібла. Клієнт може розрахувати вартість переданого прикраси на калькуляторі. Остаточна сума видає оцінювач з урахуванням отриманих відомостей в результаті перевірки.

Від чого залежить вартість срібла

Оцінка срібла в ломбарді здійснюється в будь-якій філії нашої компанії. Приходьте до нас в будь-який день, і за кілька хвилин ви дізнаєтеся точну вартість виробу. Фахівці оцінюють речі за такими характеристиками:

  • тип срібла - столове, ювелірне, технічне;
  • проба - заводський показник кількості дорогоцінного металу в сплаві;
  • стан - наявність дефектів зовнішнього вигляду і форми;
  • вставка - чи є дорогоцінні камені.

Вартість за грам знаходиться в прямій залежності від всіх характеристик виробу. Далі розраховується повна ціна заставу за затвердженим прейскурантом.

На нашому сайті можна замовити попередню оцінку здається металу. Вам не потрібно навіть виходити з дому. В онлайн-версії ломбарду пропонуються спеціальні калькулятори, спеціальний калькулятор зробить швидкий підрахунок, і ви дізнаєтеся цінність срібного аксесуара.

Вигідні умови здачі срібла

Оцінка срібла в ломбардах, як правило, проводиться за нижчою ціною, ніж золото, і його рідко здають в позичкову касу. Однак у цього металу є переваги:

  • швидка перевірка - вироби зі срібла підробляють набагато рідше;
  • немає обмежень на обсяг прийнятого шаблону, від чого залежить і сума, одержувана клієнтом;
  • прийом заставного майна в будь-якому стані - відсутність проб, механічні дефекти;
  • швидкий викуп і отримання грошей.

У філіях нашої компанії беруть участь срібло будь чистоти від 750 до 925 проби - більш поширеною, з високим вмістом самородного металу в складі. Найдорожча оцінка - біля мінімуму домішок рідкісної 999 проби і антикварних прикрас.

Необхідні умови здачі срібла

Для оформлення грошової позики в скупці ви повинні відповідати певним критеріям:
вікова категорія - вчинене громадянином, який може підтвердити факт володіння майном;

  • дієздатність;
  • наявність документа, що посвідчує особу.

Суворі запобігання протиправних дій з чужим майном. Співробітник звіряє особу позичальника з фото наданого документа, так як здавати і забирати заставу може тільки власник.

Для викупу коштовностей також необхідно пред'явити паспорт і заставний квиток. Будь-які інші люди, навіть близькі родичі, не мають права на отримання заставних цінностей.

Переваги компанії «Партнер» - чесна оцінка срібла в ломбарді, висока ціна за грам, продаж цінних речей в будь-який час. Ваша вигода очевидна: ви отримуєте гроші і швидко можете повернути коштовності.

Читати більше
Читати більше