Онлайн оцінка вартості виробів

Життєві ситуації бувають різні. Можливо, вам терміново потрібні гроші, але банк відмовляється схвалювати кредит. До того ж, для подачі заявки потрібно зібрати безліч документів і витратити чимало часу в очікуванні рішення. Ломбард «Партнер» допоможе вам отримати гроші швидше. Ми - великий ломбард з онлайн-оцінкою, де ви зможете залишити своє майно під заставу.

Чому вам потрібно вибрати ломбард «Партнер»

Єдина і найголовніша причина наступна: ми - найбільший ломбард з онлайн-оцінкою в країні. Протягом восьми років ми виручаємо людей у складних ситуаціях. Ми вже допомогли двом мільйонам громадян.

Наші експерти пропонують високі ціни по скупці антикваріату і ювелірних виробів. А найголовніше - оцінка виробу в ломбарді виконується дуже швидко: нам досить п'яти хвилин, щоб оголосити вартість.

Що потрібно для отримання грошей

Не потрібні ніякі довідки і поручителі. Досить взяти з собою паспорт і сам виріб, який ви готові віддати в заставу. Наші фахівці допоможуть заповнити та ознайомитися з договором, а також виконають оцінку вартості товару. Вже через 10 хвилин ви отримаєте гроші на свої потреби.

Зверніть увагу: ми співпрацюємо тільки з тими, кому виповнилося 18 років.

Що можна залишити в заставу

Ми приймаємо такі види майна:

  • ювелірні прикраси, в тому числі срібні;
  • техніку;
  • швейцарський годинник;
  • антикваріат.

Ми не приймаємо в заставу нерухомість і автомобілі.

Спеціаліст проведе оцінку зовнішнього вигляду товару, якщо мова йде про техніку. Потім буде проведена оцінка його вартості відповідно до нашими тарифами і умовами. Якщо наші умови вас влаштовують, вже через 15 хвилин ви підете з грошима.

Онлайн-оцінка

Ми - найбільший ломбард з онлайн-оцінкою. Тому якщо у вас немає можливості приїхати в офіс і чекати перевірки вироби, ви можете просто заповнити відповідну заявку на і надати знімки, які ви готові надати в якості предмета, який ви готові залишити в якості застави. Дана послуга безкоштовна, при цьому ви заощадите свій час.

Наші співробітники виконають оцінку і зв'яжуться з вами. Якщо умови вас влаштують, операція буде здійснена.

На який термін можна взяти кредит

Ми можемо встановити наступні стандартні обмеження: вивести кредит на термін від 1 до 30 днів. Однак в разі необхідності ви можете продовжити договір кредитування без будь-яких переплат.

Як отримати назад своє майно

Вам не потрібно переживати за збереження ваших речей. Наші офіси обладнані великими і надійними сейфами, в яких ми зберігаємо найцінніші предмети наших клієнтів. Як тільки ви будете готові погасити всю заборгованість по кредиту, ваше майно повернеться до вас. Ви можете погашати кредит частинами, в тому числі протягом усього терміну кредитування.

Якщо виникли труднощі з погашенням кредиту, зверніться в одне з наших відділень. Ми допоможемо вирішити питання з мінімальними втратами і витратами для вас. З будь-яких питань ви можете отримати консультацію онлайн або по телефону, зазначений внизу сторінки.

Доступна як оцінка виробів в ломбарді, так і онлайн-оцінка. Наша система процентних ставок дуже вигідна, а головне - чесна. Ми дорожимо нашими клієнтами, тому у нас немає суворої системи штрафів. Ви можете погасити кредит достроково. У такій ситуації ми просто зробимо перерахунок у бік зменшення.

Будемо раді бачити вас в якості нашого клієнта!

 

Читати більше
Читати більше