Відділення1745
1745
м. Миколаїв, Погранична, 248
Пн-Нд: 09:00 - 19:00

Відділення №1745 Ломбард Партнер в м. Миколаїв

Відділення №1745 мережі ломбардів Партнер в м. Миколаїв надає можливість отримати гроші під заставу Вашого заставного майна.

Адреса відділення: м. Миколаїв, Погранична, 248
Телефон: 0676101013
Графік роботи відділення: Пн-Нд: 09:00 - 19:00

Наше відділення ломбарду надає найбільш вигідні умови отримання кредиту. Ми цінуємо відносини! Професійний, ввічливий персонал мережі ломбардів Партнер допоможе знайти рішення, найбільш відповідне для кожного конкретного клієнта в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ порядку і здати золото (здати срібло) або будь-яку іншу цінну техніку в наш ломбард за вигідною ціною.

Відділення №1745 готове запропонувати Вам наступний спектр послуг:

  • Видача позик під заставу столового срібла;
  • Видача грошей під заставу ювелірних виробів з золота;
  • Ми готові викупити будь-яку цінну техніку.

Для отримання готівкових коштів у відділенні №1745 ломбарда «Партнер» м.Миколаїв, Погранична, 248, достатньо мати при собі паспорт і заставне майно (дивіться вище).

Оцінка заставного майна в відділенні №1745 м. Миколаїв

Спочатку наш фахівець зробить огляд і в разі потреби, зважить виріб (в залежності від того - чи потрібно зважувати Ваш предмет).

Якщо буде потрібно, за допомогою безпечних методів безпосередньо у відділенні буде визначена фактична проба виробу (в разі якщо заставним майном є дорогоцінний метал).

Найбільш важливі переваги

  • Швидке отримання готівки в кредит під заставу золота всього за 5-7 хвилин, а під заставу техніки - всього за 10-15 хвилин.
  • Максимальна ціна застави у Вашому районі.
  • Гарантія збереження майна клієнта протягом всього терміну договору кредиту