Відділення1236
1236
м. Коломия, Шевченка, 15
Пн-Нд: 08:00 - 19:00

Відділення №1236 Ломбард Партнер в м. Коломия

Відділення №1236 мережі ломбардів Партнер в м. Коломия надає можливість отримати гроші під заставу Вашого заставного майна.

Адреса відділення: м. Коломия, Шевченка, 15
Телефон: 0676181309
Графік роботи відділення: Пн-Нд: 08:00 - 19:00

Наше відділення ломбарду надає найбільш вигідні умови отримання кредиту. Ми цінуємо відносини! Професійний, ввічливий персонал мережі ломбардів Партнер допоможе знайти рішення, найбільш відповідне для кожного конкретного клієнта в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ порядку і здати золото (здати срібло) або будь-яку іншу цінну техніку в наш ломбард за вигідною ціною.

Відділення №1236 готове запропонувати Вам наступний спектр послуг:

  • Видача позик під заставу столового срібла;
  • Видача грошей під заставу ювелірних виробів з золота;
  • Ми готові викупити будь-яку цінну техніку.

Для отримання готівкових коштів у відділенні №1236 ломбарда «Партнер» м.Коломия, Шевченка, 15, достатньо мати при собі паспорт і заставне майно (дивіться вище).

Оцінка заставного майна в відділенні №1236 м. Коломия

Спочатку наш фахівець зробить огляд і в разі потреби, зважить виріб (в залежності від того - чи потрібно зважувати Ваш предмет).

Якщо буде потрібно, за допомогою безпечних методів безпосередньо у відділенні буде визначена фактична проба виробу (в разі якщо заставним майном є дорогоцінний метал).

Найбільш важливі переваги

  • Швидке отримання готівки в кредит під заставу золота всього за 5-7 хвилин, а під заставу техніки - всього за 10-15 хвилин.
  • Чесні і вигідні процентні ставки по кредиту.
  • Простота оформлення кредиту - без довідок про доходи і без поручителів - тільки з паспортом.