Відділення1518
1518
м. Білгород-Дністровський, Першотравнева, 73
Пн-Нд: 08:00 - 19:00

Відділення №1518 Ломбард Партнер в м. Білгород-Дністровський

Відділення №1518 мережі ломбардів Партнер в м. Білгород-Дністровський надає можливість отримати гроші під заставу Вашого заставного майна.

Адреса відділення: м. Білгород-Дністровський, Першотравнева, 73
Телефон: 0676138265
Графік роботи відділення: Пн-Нд: 08:00 - 19:00

Наше відділення ломбарду надає найбільш вигідні умови отримання кредиту. Ми цінуємо відносини! Професійний, ввічливий персонал мережі ломбардів Партнер допоможе знайти рішення, найбільш відповідне для кожного конкретного клієнта в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ порядку і здати золото (здати срібло) або будь-яку іншу цінну техніку в наш ломбард за вигідною ціною.

Відділення №1518 готове запропонувати Вам наступний спектр послуг:

  • Видача позик під заставу столового срібла;
  • Видача грошей під заставу ювелірних виробів з золота;
  • Ми готові викупити будь-яку цінну техніку.

Для отримання готівкових коштів у відділенні №1518 ломбарда «Партнер» м.Білгород-Дністровський, Першотравнева, 73, достатньо мати при собі паспорт і заставне майно (дивіться вище).

Оцінка заставного майна в відділенні №1518 м. Білгород-Дністровський

Спочатку наш фахівець зробить огляд і в разі потреби, зважить виріб (в залежності від того - чи потрібно зважувати Ваш предмет).

Якщо буде потрібно, за допомогою безпечних методів безпосередньо у відділенні буде визначена фактична проба виробу (в разі якщо заставним майном є дорогоцінний метал).

Найбільш важливі переваги

  • Чесні і вигідні процентні ставки по кредиту.
  • Професійне і ввічливе обслуговування.
  • Швидке отримання готівки в кредит під заставу золота всього за 5-7 хвилин, а під заставу техніки - всього за 10-15 хвилин.